Több mint 15 ezren tanulnak tovább műszaki és informatikai képzésekben ősztől
Több mint 15 ezer diák műszaki és informatikai képzésekben tanul tovább a felsőoktatásban az idén felvettek közül - közölte az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) az MTI-vel.