Egy tanár, aki szakított a hagyományokkal: nála így kezdődik a tanítás
Nem mindennapi módszerrel kezdik a napot egy Jacksonville-i iskolában: a tanár minden reggel egyesével megdicséri a diákokat, a hiányosságok helyett a jó tulajdonságokat emelik ki.