Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Azt eddig is tudtuk, hogy a dinoszauruszok életének egy meteorit vetett véget, de egy friss kutatás szerint olyanok is becsapódhattak bolygónkba, amelyek elősegítették az élet kialakulását.
Több, mint 2,9 millió alvással töltött órát vizsgált meg az Apple, hogy meg tudják mennyire hatékonyan alszanak az emberek, de nem születtek túl pozitív eredmények.
A németországi Regensburgi Egyetem és az amerikai Brown Egyetem idegtudósaiból álló csapata megválaszolhatta a kérdést: mi is teszi a fiatalok agyát oly hatékonnyá.
Egy pohár bor vagy pezsgő elfogyasztása általában nem okoz kellemetlen tüneteket, egy egész üvegé viszont már nagyon is. Mutatjuk, miért vagyunk másnaposak újév első napján, ha a szilveszteri bulin túl sok alkoholos italt fogyasztottunk.
Bár a hó csak "fagyott víz", mégis óriási különbség van a fagyasztóban megtalálható jég, a jégkockák, a jégcsapok és a mindig hatoldalú, de különböző formájú hópelyhek között.
Az amerikai Berkeley Egyetem kutatói most bebizonyították, hogy az alváshiány komoly hatással van például a segítőkészségre is. De mutatjuk, mire jutott a tudomány.
Legyen szó mobilozásról, a tableten írt jegyzetekről vagy egy sima vonatjegy vásárlásról, az érintőképernyőkkel mindenhol találkozunk. Ebből az ötperces videóból az is kiderül, hogyan működnek.