Középiskolai felvételi: itt vannak a vizsgaidőpontok
Nyilvánosságra hozta az Oktatási Hivatal a központi írásbeli felvételit szervező középiskolák listáját - december 10-ig lehet jelentkezni a vizsgákra. Itt vannak a legfontosabb dátumok.
Nyilvánosságra hozta az Oktatási Hivatal a központi írásbeli felvételit szervező középiskolák listáját - december 10-ig lehet jelentkezni a vizsgákra. Itt vannak a legfontosabb dátumok.
Eduline
A Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete (PDSZ) elnöke szerint, bár Balog Zoltán szakminiszter elnézést kért...
MTI
Az oktatási államtitkár szerint rendelkezésre állnak a köznevelési intézmények átadás-átvételének lebonyolításához...
MTI
Előzetes letartóztatásba helyezte a gödöllői bíróság azt a két férfit, aki hétfőn súlyosan bántalmazott egy...
MTI
Nyilvánosságra hozták az előzetes írásbelit tartó középiskolák listáját, eszerint mintegy ötszáz intézmény írta elő...
December 10-ig lehet jelentkezni a középiskolai felvételi központi írásbelijére.
A Pedagógusok Szakszervezete - a pedagógusok sztrájkbizottsága nevében - elkészítette a köznevelési intézmények...
MTI
Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere ma elnézést kért egy "szerencsétlen mondatáért", amelyet a...
MTI
Több ponton módosítaná a köznevelési intézmények állami fenntartásba vételéről szóló törvényjavaslatot a fideszes...
MTI
Testnevelésóra közben halt meg szerdán egy fiú Kiskunfélegyházán a közgazdasági szakközépiskolában - értesült a baon.hu.
Eduline
Rendhagyó biológiaóra lesz csütörtökön a Magyar Tudományos Akadémián (MTA), amelyen diákok tartanak előadást a...
Eduline
„Ahelyett, hogy elrejtőznétek, csapjatok zajt, és meneküljetek” – ezt tanácsolják a massachusettsi iskolában a...
Eduline
Saját bevallása szerint „Amerikát gyászolta” az a lousianai tanárnő, aki Barack Obama újraválasztása után talpig...
Eduline
Szombaton folytatódnak a tárgyalások a kormány és a pedagógus-sztrájkbizottság között - jelentette be Balog Zoltán...
Gyakorlatiasan közelítették meg a fideszes képviselők és önkormányzati vezetők az iskolák állami kézbe vételét.
Eduline
Garázdaság miatt indult eljárás egy kisvárdai férfi ellen, aki a gyanú szerint berontott egy kisvárdai iskola...
Eduline
Egyeztetést tart ma a kormány és a pedagógusok sztrájkbizottsága, a kabinet a tárgyalásokra Balog Zoltánt, az emberi...
MTI
A köznevelés helyzetéről tart politikai vitát ma az Országgyűlés Mesterházy Attila, az MSZP elnök-frakcióvezetője...
MTI
Eleinte sokan idegenkedtek tőle, mára azonban egyre több tanár használ különféle szoftvereket a tankönyvek és a...
Eduline