Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Vajon hogy dolgozná fel a gyermek Mozart a sértő kommenteket, és létezne-e ma a Mona Lisa, ha alkotás közben da Vinci Van Gogh Instagramját böngészte volna? Egy új kampányfilmben a közösségi média árnyoldalait mutatják be.
Ha a videójátékokról van szó, sokan még mindig arra gondolnak, milyen rossz hatással vannak mindenkire. Van egy meglepő hírünk: sokan egyenesen ezeket a játékokat ajánlják a stressz leküzdésére.
Miután nemrég letaszította a toplistáról a Messengert, az alkalmazás több olyan változást is betervezett, ami a fiatal felhasználók védelmét szolgálja.
A szülő ezzel a kísérlettel szerette volna felhívni a figyelmet az intézmények biztonsági hiányosságaira, méghozzá azért, hogy ne történhessen újabb iskolai lövöldözés.
Nektek is eszetekbe jutott már a kérdés, milyen lehet kutyának lenni, vagy hogy éreznek-e a halak fájdalmat? A következő két kérdést talán mindenki feltette már magának, azonban a világon senki sem tudja rájuk a választ. Szerintetek mivel kapcsolatosak?
"Charlie bit my finger!" El tudjátok hinni, hogy a testvérpár, akik 2007-ben robbantak be a köztudatba, már a továbbtanulást tervezik? Egy biztos, szerencsére lesz miből fedezni a tandíjat.
Gondban vagytok a statisztikával? Esetleg a logaritmus vagy éppen a geometria megy nehezebben? Egy hiánypótló YouTube-csatornának köszönhetően már néhány óra alatt bővülhet a matekérettségihez szükséges tudásotok.
"Gyakorlatilag semmit nem mozognak" - mondja a hónapok óta otthonról, online tanuló középiskolásokról Könye Szabolcs, aki két-három perces Facebook-videókkal segít azoknak a végzősöknek, akik testnevelésből érettségiznek idén májusban. Minden évben több ezer diák dönt így, de a kaposvári Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum testnevelőtanára szerint ők idén komoly hátrányból indulnak, a gyakorlati vizsgára ugyanis gyakorlatban kellene felkészülni - az elmúlt hónapokban pedig rengeteg testnevelésóra maradt el.