2019-ben érettségiztek? Ezek az online felkészítők sokat segíthetnek
Ha átfogóbban szeretnétek készülni a közelgő érettségire vagy éppen tudjátok, hogy mi az a témakör, ami nehezebben megy, a következő online kurzusokkal biztosra mehettek.
Ha átfogóbban szeretnétek készülni a közelgő érettségire vagy éppen tudjátok, hogy mi az a témakör, ami nehezebben megy, a következő online kurzusokkal biztosra mehettek.
Ha egy kis angol nyelvi korrepetálásra lenne szükségetek, az Eduline online tanfolyamai között kedvetekre válogathattok. Külön nyelvtani, akár igeidős vagy éppen szókincsfejlesztős kurzussal, de még komplett nyelvvizsgafelkészítővel is találkozhattok.
Régóta szeretnétek valamilyen nyelvet tanulni az angolon kívül, de nem tudjátok eldönteni, hogy melyik legyen az? Most egy szuper kvízzel kideríhetitek, melyik nyelv való nektek.
Épphogy elkezdődött a tanév, de már minden az érettségiről szól? Ha szeretnétek időben elkezdeni a felkészülést és kipróbálnátok, hogy milyen online tanulni, ez az ajánló nektek szól.
Nagyon szuper mobilos alkalmazást ajánlunk a földrajz szerelmeseinek vagy éppen azoknak akik szeretnének tanulni, esetleg tesztelni a tudásukat.
Egy fiatalnak köszönhetően több százan tanulhatnak idegen szavakat nap mint nap. A békéscsabai Petőcz Gábor amellett, hogy bútorasztalos, szerkeszt egy Facebook-oldalt is.
Érdekel titeket az informatika, de nem olyan képzés választottatok? Online kurzusok segítségével most elsajátíthatjátok a weboldakészítés alapjait, megtanulhatjátok, hogyan kell kezelni a Photoshopot, sőt még a videóvágásban is profik lehettek.
A győri Széchenyi István Egyetem elindította Coedu nevű e-learning rendszerét, amiben e-learning (Coedu) képzésben oktatott és/vagy vizsgáztatott tárgyakat lehet elérni, de a hallgatók még kommunikálhatnak is egymással a rendszeren keresztül.
Gyakorolnátok az érettségire? Ha kipróbálnátok, milyen online tanulni, nézzétek meg ezeket a kurzusokat.
Tanultatok angolul, de nyelvvizsgát nem csináltatok, most mégis szeretnétek vagy legalább felfrissítenétek tudásotokat? Online nyelvoktató-kurzusokat ajánlunk nektek.
Hogyan lehet nyáron is főiskolán, egyetemen tanulni? Az Eduline online tanfolyamai lehetőséget adnak erre is: összegyűjtöttünk néhány remek oktatóvideót, aminek tartalma mögött főiskola, egyetem áll. Lássuk, hogy melyek ezek.
"Számomra nagyon felszabadító a gondolat, hogy nem kell nyelvórákra járnom, a saját tempómban tanulhatom a nyelveket bárhol, bármikor, és ehhez nincs más dolgom, csak használni az internetet. Arról nem is beszélve, hogy nem kevés pénzt takarítok meg" - mondta Rácsai Dávid norvégnyelv-tanár, aki szerint első ránézésre nehéznek tűnhet az online tanulás, de "egyes kurzusok esetében ugyanazt kapjuk, mintha elmennénk egy nyelvtanárhoz, csak gyorsabb, átgondoltabb, strukúráltabb és olcsóbb".
Ha nagy hangsúlyt fektettek a hobbitokra vagy éppen szeretnétek új dolgokat kipróbálni, akkor ez az ajánló nektek szól. Az Eduline online tanfolyamai közül szinte bárki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet.
Ingyenes, online adattudományi kurzust indított a világ egyik legjobb egyeteme, a Berkeley.
Online mesterkurzust indít 2018 nyarán Spike Lee, a modern fekete filmművészet egyik legfontosabb alkotója - adta hírül csütörtökön a Variety.com.
Előveszitek a laptopot, a tabletet vagy a telefont, és már el is kezdődött az első "órátok". Nem kell utazni, nem kell tanévkezdéshez igazodni, nem kell szabadnapokat kivenni az előadások miatt - többek között ilyen előnyei vannak az online tanulásnak.
Több millióan iratkoznak be évente ingyenes online kurzusokra, a népszerű oldalakon - például az EdX-en vagy a Courserán - ugyanis a világ legnevesebb oktatóinak, Nobel-díjas tudósoknak és művészeknek az előadásain vehettek részt. Mindezt otthonról, a saját foteletekből.
Nyáron is rengeteg ingyenes kurzus vár a világ legjobb egyetemein.
Ha nyelvvizsgára készültök, vagy éppen az egyetemi felvételit fogalmazzátok, esetleg egy motivációs levelet írtok a jövőbeli munkaadónak angolul, akkor itt egy remek, ingyenes app, ami megkönnyítheti ezeket a feladatokat
Nyelvoktatástól a programozás-alkalmazásfejlesztésig, kultúrtörténettől a biokémiáig, zongoraleckéktől a közlekedési szabályok gyakorlásáig vagy éppen a házilagos kerékpárszerelésig terjed az online tanfolyamok és mobilapplikációk jelentős részben ingyen elérhető kínálata – a kérdés immár nem az, hogy mit tanulhatunk, hanem hogy hol és hogyan.