Felnőttképzés Eduline

Iroda a nappaliban: mire jó a home office?

Elolvasom

Négy nap munka az irodában, egy nap a nappaliban - egyre több helyen ébrednek rá, hogy nemcsak a munkatársak, hanem a cég is jól jár azzal, ha időnként engedélyezi a távmunkát. Van, ahol egyáltalán nincs kötött munkaidő, máshol heti egy vagy két napon otthoni íróasztaluk mellől dolgozhatnak a munkavállalók.

Felnőttképzés Eduline

Az IT szexi, csak a nők még nem tudnak róla?

Elolvasom

Miért választja kevés nő az informatikai és a műszaki pályát? Miért csodálkozik mindenki, ha női informatikussal találkozik? Miben segíthetnek a vállalatok, és miért nem mernek reálszakokra felvételizni a középiskolás lányok? Informatikusokat kérdeztünk a tapasztalataikról.

Felnőttképzés Eduline

„Le kell bontani azt a nézetet, amely szerint egy nőnek nincs keresnivalója az informatika világában”

Elolvasom

Idén kilencedik alkalommal rendezték meg az Opening Windows – Női üzleti reggeli a Microsoftban című szakmai napot, amelynek témája a generációk közötti együttműködés a munkahelyen, illetve a jövő technológiai kihívásai voltak. A rendezvény után Friedl Zsuzsannával, a Microsoft magyarországi központjának HR-vezetőjével beszélgettünk a nők helyzetéről az informatikai szektorban.

1
212 213 214 215 216
290