Saját pénzből festették ki a szülők a szentgotthárdi iskola tantermeit

A Szentgotthárdi Arany János Általános Iskolában is összefogtak a szülők és saját energiából és költségen felújítást végeznek az épületben.

  • Tornyos Kata

16 osztályterem (van amelyik egészében, van amelyiknek csak a lábazata) és az aula melletti lépcsőház valamint az egyik folyosó került kifestésre – olvasható Mikos Mónika, a Szentgotthárdi Arany János Általános Iskola szülői munkaközössög elnökének Facebook-oldalán.

Mikos Mónika Facebook

Az egyik leendő 6.osztály terem ajtaja SZM pénzből teljes felújításon esett át. A munkálatok még folynak, táblák és korlát festés és apróbb javítások vannak hátra, de szeptembertől szép, otthonos osztálytermek várják a gyerekeket – írja.

A szülőkön kívül a takarító személyzet és a karbantartó is segített a munkálatokban, a Profikolor festékbolt tulajdonosa pedig festéket ajánlott fel.

 

Hozzászólások

Ezekkel a fontos ügyekkel fordultak eddig a fiatalok képviselői a Tisza-kormányhoz

A kollégiumi férőhelyektől és az ösztöndíjaktól kezdve a mentális egészségen át egészen addig, hogy a diákoknak nagyobb beleszólásuk legyen az őket érintő döntésekbe, számos kérdés került már terítékre az elmúlt hónapokban. A fiatalok világnapja alkalmából megnéztük, milyen egyeztetések zajlottak eddig a kormány és a fiatalokat képviselő szervezetek között.

@eduline.hu

“Fogyasszunk minél kevesebb energiát, és minél több jeget!” – a Sziget 0. napján jártunk, ahol fenntarthatóságról és az extrém hőségről is kérdeztük a fesztiválozókat. 🪭⛺️ #utcaembere #sziget2026 #eduline #foryou #fy

♬ eredeti hang - eduline.hu