Ezek lettek az idei év legjobb appjai - nektek megvannak már?

Idén is kihirdette a Google a 2020-as év legnépszerűbb androidos alkalmazásainak toplistáját. Ismeritek őket?

  • Eduline

A legjobb alkalmazások között az első helyre a Medito: Free Meditation, Sleep & Mindfulness nevű app került, mellyel meditálni, kikapcsolni és lelazulni lehet - írja a hvg.hu.

A második helyre a több mint 1 millió alkalommal telepített, és 4,8-es értékelésen álló ShareTheMeal nevű alkalmazás lett, ami abban segít, hogy a rászorulókhoz tudjanak ételt eljuttatni a felhasználók. A harmadik helyre a Microsoft irodai programcsomagja, az Office futott be – minden bizonnyal jelentős részben a koronavírus-járvány miatti lezárásoknak köszönhetően.

A legjobb játékok között az első helyre az Arknights került, míg a másodikra az Asian Cooking Start, a harmadik helyen pedig a Bistro Heroes-t áll.

Fontos üzenet az otthonról tanulóknak és a négy fal között rekedteknek

Hatalmas szerepe van már akár csak napi egy óra mozgásnak is. Sosem gondoltátok volna, hogy igaz, mi? Pedig igaz.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

„Nagyon gyorsan beszélnek, ha több szót kell beírnom másodpercek alatt, mindig elveszek” – a hallott szövegértés volt a legnehezebb az emelt angolérettségin

Összességében korrekt volt az idei emelt szintű angolérettségi, nem tartogatott sok meglepetést, és „csak egy kicsit volt nehezebb” mint a tavalyi középszintű feladatsor a megkérdezett diákok szerint. Csak a hallott szövegértés tempója volt gyors, és több helyes válasz is lehetséges volt.