Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Emellett az is szerepelt még a posztban, hogy 2031-ig vállalják, hogy a pedagógusok bérszínvonala a diplomás átlagbér legalább 80 százalékát fogja meghaladni.
Nem fukarkodtak a nagy kijelentésekkel a politikusok sem. Balatoni Katalin a nyíregyházi tanévnyitó szakmai konferencián például arról beszélt nemrég, hogy Magyarországon elegendő a pedagógus. Hangsúlyozta: idén augusztusban kétezerrel több pedagógus dolgozik a pályán, mint tavaly ilyenkor.