Fesztiválos tablójuk lett, nyert is vele heti bérletet egy kápolnásnyéki osztály

Egy kápolnásnyéki osztály számára kivételes lesz az idei nyár, mindannyian nyertek bérletet az EFOTT-ra tablójuknak köszönhetően.

  • Eduline

Úgy döntöttek, legyen fesztiválhangulat a tablón, mert szeretnek bulizni. Így jött az EFOTT logója ötletként, és erre a többi vizuális elem a kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 12.b osztályának – mesélte az osztály egy diákja a feol.hu-nak.

null

null

Az ötlet aztán nagy sikert aratott, mert az EFOTT igazgatója telefonon osztotta meg a hírt az egyik tanulóval, hogy mindannyiukat megajándékozza egy heti jeggyel.

A diák az osztálytársainak aznap este mondta el a nagy hírt amitől ő maga majdnem elsírta magát, végül hozzátette: megpróbáljuk bepótolni az elmaradt találkozókat.

Megvan a nap képe: Győrfi Pál is felkerült a tablóra a végzősök mellé

Méltó emléket állított a vácdukai Benedek Elek Általános Iskola végzős osztálya az elmúlt nyolc évnek és a koronavírus járványnak is.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

Kapronczai Balázs: Rövid távon biztosan marad a hit- és erkölcstan oktatásának jelenlegi rendszere

Átalakulhat-e a hit- és erkölcstan oktatása? Az elmúlt hetek szakmai vitáira hivatkozva erről kérdezte az oktatási kormányzatot a KDNP-s Máthé Zsuzsa. Kapronczai Balázs államtitkár válaszában egyértelművé tette: a kormány rövid távon nem tervezi átalakítani a jelenlegi rendszert, hosszú távon pedig társadalmi egyeztetés tárgya lehet.

„Mi nem az íróasztal mellől hoztuk ezeket a döntéseket” – megszavazta a parlament az iskolakezdési támogatást

Elfogadta az Országgyűlés az iskolakezdési támogatásról szóló törvényjavaslatot, amit parlamenti vita előzött meg. Az ellenzék nehezményezte, hogy nincsenek jól meghatározva a jogosultsági feltételek és számos rászoruló család kimarad a támogatásból. A kormánypárt képviselői hangsúlyozták, hogy a támogatás szabályait szakmai egyeztetések alapján dolgozták ki, a rendszer nem tökéletes, de lehet rajta fejleszteni.