Képek: különleges fényanimáció a Debreceni Egyetem főépületén

Különleges, 3D-s fényanimációt vetített a Limelight Limelight Projection Mapping nemzetközi fényművészeti csoport a Debreceni Egyetem épületére a Fények éjszakái rendezvényen augusztus 17-én este.

  • Eduline/MTI

A Debreceni Egyetem főépülete egészen különleges fényanimációt kapott – itt nézhetitek meg az eseményről készült fényképeket.

A monumentális épületvetítés az 50. Debreceni Virágkarnevál programjának részeként augusztus 19-én 21 és 24 óra között látható, óránként többször is vetítik az alkotást - írja a dehir.hu, ahol videót is találtok a vetítésről.

MTI/Czeglédi Zsolt
MTI/Czeglédi Zsolt

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

Szó sem volt a mindennapos testnevelés megszüntetéséről – Lannert Judit szerint a jelenlegi rendszert kell átgondolni

Sok iskolában folyosón, udvaron vagy akár tanteremben tartják a testnevelésórákat, gyakran megfelelő infrastruktúra és átöltözési lehetőség nélkül – erről is beszélt Lannert Judit az Országgyűlés keddi ülésén. A miniszter szerint nem a mindennapos testnevelés megszüntetéséről van szó, hanem arról, hogy a jelenlegi rendszert át kell gondolni.

Nem száz százalékban kapnák vissza az önkormányzatok az iskolákat – sem a tankerületeket, sem a Klebelsberg Központot nem akarja beszántani a kormány

Nem megszüntetni, hanem radikálisan átalakítani szeretné a kormány a Klebelsberg Központot és a tankerületi rendszert – ez hangzott el a szerdai sajtótájékoztatón. A tervek szerint az iskolaigazgatók nagyobb önállóságot kapnának, az önkormányzatoknak és helyi közösségeknek pedig ismét lehetne beleszólásuk az iskolák működésébe.