Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Illetve az is, hogy jellemzően a készpénzfelvétel kerül sokba a két törvényileg kötelező ingyenes alkalmon felül. De, ha okosan választunk, akkor két évre pár ezer forintból is megúszhatjuk a banki költségeinket tokkal-vonóval.
Semmi nincs ingyen, a számlavezetés költségekkel jár, de a bankok pontosan tudják, hogy nem ilyesmire szeretnétek költeni a pénzeteket. Mutatjuk, milyen lehetőségeitek vannak a legnagyobb hazai bankoknál, ha most nyitnátok diákszámlát.
Újdonsült egyetemistaként a beiratkozás, a lakás- vagy kolikeresés mellett sokszor háttérbe szorulnak a pénzügyi kérdések. Pedig sokan ilyenkor választanak bankot és számlacsomagot, ezért összeszedtük a legfontosabb tudnivalókat a számlanyitáshoz, a tudatos bankoláshoz és a spóroláshoz.
Már a hónap harmadik hetében elfogy az ösztöndíj? Nem tudjátok, mennyit szoktatok élelmiszerre, bulizásra vagy kütyükre költeni? Elsőévesként akadhatnak problémák a pénzügyekkel, ezért - hogy meglegyen az egyensúly a bevételek és a kiadások között - ajánlunk néhány appot, amellyel könnyebben tervezhettek.
Ösztöndíjak, tandíjfizetés, diákmunka – mindegyikhez kell egy bankszámla. Ha idén kezditek az egyetemet, a ponthatárhúzás után nemcsak albérletet/kolit kell keresnetek, hanem bankot is kell választanotok. Segítünk a legfontosabb szempontokkal, és azt is megmutatjuk, milyen kiadásokkal és bevételekkel számolhattok ősztől, és milyen appokkal tudjátok beosztani a pénzeteket.