Yonderboi feltűnése, a hazai digitális undergroundból feljövő néhány új és izgalmas produkció lassanként változtat az összképen, s hiába divat újra a gitárcsépelős garázsrock, a hazai elektropop is bebizonyítja: van új a Nap alatt. Zságer Balázs Pécsről indult, s maga is Yonderboi zenekarában játszott, amíg – talán, mert két dudás nem fért el egy csárdában – saját útra lépett. Projektjével (Zagar) és zenéjével, amely a jazz, az elektronikus tánczenék, a pop elemeit ötvözi, azonban akkor kezdett áttörni, amikor filmes soundtrack-ek megkomponálásra kérték fel (pl. Török Ferenc Szezon).
A HVG interjúját Zságer Balázzsal
itt olvashatod.