Így (is) fejleszthetitek a szókincseteket angolból: appajánló

Megvan a felvételi, ezzel a lendülettel pedig nekiállnátok készülni a nyelvvizsgára? Szuper appot ajánlunk, amellyel fejleszthetitek a szókincseteket.

  • Eduline

A Word of the day nevű applikációval minden egyes nap új angol szót sajátíthattok el, és építhettek be a szókincsetekbe. Az app garantálja, hogy ezek a szavak ténylegesen "új", vagyis számotokra valószínűleg nem ismert szavak lesznek, hiszen különlegesebb, érdekesebb kifejezésekről van szó.

Ezekkel aztán brillírozhattok akár a nyelvvizsgán is, használjátok az újonnan tanult szavakat.

Ha németül tennétek ugyanezt, akkor ezt az alkalmazást töltsétek le.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

„Nagyon gyorsan beszélnek, ha több szót kell beírnom másodpercek alatt, mindig elveszek” – a hallott szövegértés volt a legnehezebb az emelt angolérettségin

Összességében korrekt volt az idei emelt szintű angolérettségi, nem tartogatott sok meglepetést, és „csak egy kicsit volt nehezebb” mint a tavalyi középszintű feladatsor a megkérdezett diákok szerint. Csak a hallott szövegértés tempója volt gyors, és több helyes válasz is lehetséges volt.