Gyakorló teszt a matekérettségire: sikerülni fog kedden a vizsga?

Pár nap és kezdődik a matekérettségi. Hoztunk egy tesztet a középszintű matekérettségi korábbi feladatsoraiból, ha az utolsó percben is szeretnétek még gyakorolni.

  • Eduline

Gyakoroljatok a matekérettségire!

Ha más érettségi tárgyakból is tesztelnétek a tudásotokat, akkor kattintsatok ide.

A legfontosabb tudnivalók a 2025-es érettségiről

Korábbi cikkünkben pedig kigyűjtöttük, mit kell tudnotok az idei matematikaérettségiről:

 

 

Hozzászólások

Gáspár mindössze 15 éves, mégis a világ egyik legrangosabb AI-konferenciáján mutathatja be saját kutatását

Még csak most ballagott el az általános iskolából, de már tudományos kutatóként készül a mesterséges intelligencia egyik legfontosabb nemzetközi konferenciájára. A 15 éves kecskeméti Tóth-Pócs Gáspár saját, önállóan készített tanulmányát fogják bemutatni az AGI 2026 konferencián San Franciscóban, ahol a világ vezető AI-kutatói is előadnak.

Egy bölcsőde klimatizálására ajánl fel egymillió forintot első képviselői fizetéséből Csézy Erzsébet

30-33 fokra forrósodott csoportszobákban alszanak a kisgyerekek a mezőkövesdi városi bölcsődében a térség országgyűlési képviselője szerint. Csézy Erzsébet ezért első képviselői fizetéséből egymillió forintot ajánl fel az intézmény klimatizálására, és arra kéri a helyi vállalkozókat is, hogy segítsenek összegyűjteni a hiányzó összeget.