A minisztérium nagy kérdése: mekkora (lenne) egy ideális osztály létszáma? Mondjátok meg ti!

A Belügyminisztériumot érdekli, mit gondolnak a tanárok az ideális osztálylétszámról. Most elmondhatjátok, hány diákkal lenne a legjobb egyszerre együtt dolgozni – szavazzatok!

  • Eduline

Egy felmérésben hamarosan a tanároknak meg kell mondaniuk, hogy szerintük mekkora az optimális osztálylétszám – mondta nemrég egy interjúban Pintér Sándor, az oktatásért is felelős belügyminiszter.

Tehát a kérdés adja magát: mekkora (lenne) az ideális osztály?

Mi viszont arra is kíváncsiak vagyunk, mekkora most egy átlagos osztály, mennyi diáknak tartanak órákat a magyar pedagógusok általában. Itt mondhatjátok el a véleményeteket:

Hozzászólások
@eduline.hu Az első egyetemi ügyintézések között a diákigazolvány igénylése is szerepel. Bár elsőre bonyolultnak tűnhet, néhány lépésből megvan – most végigvezetünk titeket a teljes folyamaton.😉 #diákigazolvány #egyetem #neptun #eduline #foryou ♬ eredeti hang - eduline.hu