Jobb jegyet ígért a biológiatanár az oltottaknak egy tamási iskolában

Az igazgatónak kellett elbeszélgetnie a biológiatanárral.

  • Csik Veronika

Panaszt tettek a tamási Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola biológiatanára ellen a szülők, mert hátra akarta ültetni az oltatlan tanulókat az osztályteremben – írja a Blikk. Sőt, egy jeggyel jobbat ígért azoknak, akik jelentkeznek a koronavírus elleni vakcináért.

Az egyik szülő arról számolt be a lapnak, hogy a tanár folyamatosan megjegyzést tett a nem beoltottakra, majd azt közölte az osztállyal, hogy akiknek van oltási igazolványuk, azoknak egy jeggyel jobbat ad.

A lap megkereste az iskola igazgatóját, aki azt mondta, az ügy már rendeződött, a tanárral elbeszélgetett szóbeli figyelmeztetésben részesítette, mivel az oltás miatt senkit nem érhet sem előny, sem hátrány.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

Egy bölcsőde klimatizálására ajánl fel egymillió forintot első képviselői fizetéséből Csézy Erzsébet

30-33 fokra forrósodott csoportszobákban alszanak a kisgyerekek a mezőkövesdi városi bölcsődében a térség országgyűlési képviselője szerint. Csézy Erzsébet ezért első képviselői fizetéséből egymillió forintot ajánl fel az intézmény klimatizálására, és arra kéri a helyi vállalkozókat is, hogy segítsenek összegyűjteni a hiányzó összeget.

Havi legalább félmilliós fizetésért nyílt pályázaton keresi a minisztérium azokat a vezetőket, akik levezénylik a kekvák megszüntetését

Felsőfokú végzettséget és többéves szakmai tapasztalatot vár el az Oktatási és Gyermekügyi Minisztérium azon a nyílt pályázaton, amelyet a modellváltó egyetemeket fenntartó alapítványok új kuratóriumi és felügyelőbizottsági tagjainak kiválasztására írt ki. A kiválasztott szakemberek egyik legfontosabb feladata lesz, hogy közreműködjenek az alapítványok megszüntetésében és az egyetemek új fenntartói struktúrára való átállásában.