Mobilotthonná alakított iskolabuszban szeli át Amerikát egy hallgató

Egy végzős építészhallgató, Hank Butitta nem mindennapi - és igencsak költséges - projektet eszelt ki...

  • Eduline
hankboughtabus.com

Egy végzős építészhallgató, Hank Butitta nem mindennapi - és igencsak költséges - projektet eszelt ki diplomamunkaként: háromezer dollárért (694 ezer forint) vette egy régi iskolabuszt, amelyet lakóotthonná alakított. Utána két barátjával ötezer mérföldes útra indult vele az Egyesült Államokban - írja a Twisted Sifter.

A busz négy zónára van osztva - fürdő, konyha, ülő és alvó rész -, de a teret szükség szerint sokféleképpen át lehet alakítani. A három hallgató útját ezen a honlapon nyomon is követhetitek. Megkönnyíti az utazást egy MIT-s diák találmánya: itt olvashattok róla.

hankboughtabus.com
hankboughtabus.com
Hozzászólások
@eduline.hu

Március 11-én ismét a Kossuth térre vonultak a kulturális szféra dolgozói. A tüntetésen egy egyetemi tanárként is dolgozó restaurátort kérdeztünk arról, mennyit keres, milyen munkát végez nap mint nap, és hogyan lehet ebből a fizetésből megélni Budapesten. #kkdsz #kulturalisdolgozok #restaurator #kultura #beremeles

♬ original sound - eduline.hu