Az osztrák fasizmusról is tartott órákat Maruzsa Zoltán egyetemi tanárként
Egy volt diákja pedig „főnyereményként” értékelte őt az ELTE számára.
Egy volt diákja pedig „főnyereményként” értékelte őt az ELTE számára.
Egy tanár számára a legnagyobb elismerés feltehetően az, ha a diákjai szeretik és elismerik. Igaz ez az egyetemi oktatókra is, akiket öt szempont alapján a hallgatóik a Mark My Professor nevű oldalon értékelhetnek. Összeszedtük, ki az a tíz egyetemi oktató, akiket az egyetemisták a legjobbnak ítélnek.
Székács Linda