Gumipókkal és gyorskötözővel rögzítette az utánfutót a rollerhez egy 14 éves, azzal indult pecázni Nagykanizsán

Egy diplomás közlekedési mérnök is megirigyelhette volna a házilag barkácsolt járművet.

Egy kanizsai 14 éves fiú pecázáshoz készítette a nem mindennapi szerelvényt: a rollerhez gyorskötőzővel és gumipókkal rögzített két utánfutót, hogy a horgászfelszerelését magával tudja vinni.

Már úton volt, mikor a rendőrök a Platán soron megállították.

A technika órán tanultakat díjazzuk, egy ötöst megszavazunk, de ez sajnos KRESZ-ből elégtelen, mivel állatira balesetveszélyes

- írták a zalai rendőrség közösségi oldalán.

 

Az Eduline-on korábban foglalkoztunk azzal, hogy az elektromos rollerek használatát az új KRESZ életkorhoz kötné.

 

Hozzászólások

„Mondjon le a kancellár, a rektor és a többi felelős döntéshozó” – elegük lett a képzős hallgatóknak az erőszakbotrány kezelését feltáró jelentés után

Betelt a pohár a képzőművészetis hallgatók körében. „Kultúraváltásra van szükség az egyetemen” – áll a November 25. Bizottság munkája nyomán készült belsőellenőri jelentésben, amely többek között a 2022-ben történt szexuális erőszakbotránnyal kapcsolatos intézményi mulasztásokat tárta fel. A hallgatók és volt egyetemi tisztségviselők most nyílt levélben követelik a vezetés felelősségvállalását – és lemondását.