Megható videó terjed az interneten, már több mint egymillióan látták

Mrs. Flexer 41 évig tanított alsó tagozatos diákokat, akik közül rengetegen megjelentek az iskolában, hogy az utolsó munkanapján meglepjék kedvenc tanítónőjüket.

  • Eduline

A volt diákok egyenként mondták el a tanítónőnek, hogy mi mindent köszönhetnek neki.

"Emlékszem arra a különleges napra, amikor valamiért arra kértél, énekeljek egy dalt vagy ilyesmi, és aztán olyan lelkes lettél, hogy azt mondtad, istenem, ez nagyon szép, menj és kopogj be a szomszéd terembe, és énekeld el ott is. Két-három különböző terembe vittél el, hogy elénekeljem azt az egyetlen dalt. És ez volt életemben az első olyan pillanat, hogy nem kellemetlenül éreztem magam, hanem azt éreztem, hogy képes vagyok valami különlegesre. Nagyon köszönöm!" - idézte fel az egyik tanítvány.

"Egy félénk kis szőke lány voltam, de az irántam érzett szereteted megadta a magabiztosságot, hogy olyan nővé váljak, amilyen ma vagyok" - vallja be egy másik. "Mindig különleges helyed lesz a szívemben." Nyolc ok, amiért szeretjük a tanárokat.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

„Nagyon gyorsan beszélnek, ha több szót kell beírnom másodpercek alatt, mindig elveszek” – a hallott szövegértés volt a legnehezebb az emelt angolérettségin

Összességében korrekt volt az idei emelt szintű angolérettségi, nem tartogatott sok meglepetést, és „csak egy kicsit volt nehezebb” mint a tavalyi középszintű feladatsor a megkérdezett diákok szerint. Csak a hallott szövegértés tempója volt gyors, és több helyes válasz is lehetséges volt.