Csalódást okozott a brit általános iskolásoknak Kate Middleton

Katalin hercegnő meglátogatott egy általános iskolát Nagy-Britanniában, de nem nyűgözte le a diákokat – írja a Bors.

  • Eduline

Katalin hercegnő meglátogatott egy általános iskolát Nagy-Britanniában, de nem nyűgözte le a diákokat – írja a Bors.

AP
„Egy átlagos pulcsi és egy farmernadrág volt rajta, mintha nem is az a hercegnő lenne, akiről folyton azt írják az újságok, hogy milyen jól öltözködik. Némelyik gyerek el sem akarta hinni, hogy ő Katalin, mert nem volt szép ruhában” – nyilatkozta az egyik szülő.

Hozzászólások

„Mondjon le a kancellár, a rektor és a többi felelős döntéshozó” – elegük lett a képzős hallgatóknak az erőszakbotrány kezelését feltáró jelentés után

Betelt a pohár a képzőművészetis hallgatók körében. „Kultúraváltásra van szükség az egyetemen” – áll a November 25. Bizottság munkája nyomán készült belsőellenőri jelentésben, amely többek között a 2022-ben történt szexuális erőszakbotránnyal kapcsolatos intézményi mulasztásokat tárta fel. A hallgatók és volt egyetemi tisztségviselők most nyílt levélben követelik a vezetés felelősségvállalását – és lemondását.