Üzentek a szülőknek a budapesti rendőrök: "a gyengébb bizonyítvány nem a világ vége"

„A gyengébb bizonyítvány nem a világ vége, és ezt általában a szülőkkel kell megértetni” – ezt üzeni Facebook-posztban a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

  • Eduline

„Szerencsére nem jellemző, hogy a gyerekek “világgá mennek” bizonyítvány osztás után, de már fordult elő. A gyengébb bizonyítvány nem a világ vége, és ezt általában a szülőkkel kell megértetni. Beszélgessünk úgy a gyerekekkel, hogy merjen hazamenni, merje hazavinni” – írja a Budapesti Rendőr-főkapitányság a Facebookon.

Szerencsére nem jellemző, hogy a gyerekek “világgá mennek” bizonyítvány osztás után, de már fordult elő.A gyengébb...

Posted by BRFK l Budapesti Rendőr-főkapitányság on Wednesday, June 15, 2022

A legtöbb általános és középiskolában a napokban tartják az évzáró ünnepséget és a bizonyítványosztást.

Hozzászólások

A nap kérdése: fel kell tölteni a középiskolai bizonyítványt a felvételihez?

„A középiskolai bizonyítvány minden olyan oldalát fel kell tölteni az E-felvételibe, amely alátámasztja a tanulmányi pontok számításhoz szükséges középiskolai eredményeket” – írja a felvi.hu. A középiskolai eredményeket a középiskolai bizonyítvány valamennyi (9-14.) évfolyamának feltöltésével szükséges igazolni.