Képek: zseniális rajzokat találtak az egyetemi padokon

Mindenki firkált már ezt-azt a padra egy-egy unalmas órán, az új-zélandi Victoria University egyik hallgatója viszont zseniális alkotásokat készít - a padra, természetesen.

  • Eduline

Az egyetem hallgatói még egy albumot is létrehoztak, azt azonban senki sem tudja, ki lehet a rajzoló.

Facebook/Overhead @ Vic

Facebook/Overhead @ Vic

Facebook/Overhead @ Vic

Facebook/Overhead @ Vic

Facebook/Overhead @ Vic

Facebook/Overhead @ Vic

Facebook/Overhead @ Vic

Videó: ennyire furcsa dolgokat csinálnak a diákok az iskolában.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

A sötét anyagot is kutatta az új felsőoktatási államtitkár: mit kell tudni Katz Sándorról?

Lannert Judit bejelentette, hogy Katz Sándor lesz az Oktatási és Gyermekügyi Minisztérium felsőoktatásért felelős államtitkára. A nemzetközileg ismert elméleti részecskefizikus az Magyar Tudományos Akadémia egyik legfiatalabban megválasztott tagja, kutatásai során pedig a sötét anyaghoz kapcsolódó elméleti kérdésekkel és a kvark-gluon plazma vizsgálatával is foglalkozott.

Mozgáskorlátozott embereknek fejlesztett videójáték-kontrollert egy magyar diák – fődíjat nyert vele egy rangos amerikai versenyen

Sokan természetesnek veszik, hogy egy videójáték elindításához csak kézbe kell venni a kontrollert. Mozgáskorlátozott emberek milliói számára azonban ez sokszor egyáltalán nem magától értetődő. Ezen változtatna Vida Ákos, aki olyan speciális, kontrollerre csatlakoztatható eszközt fejlesztett, amellyel akár egy kézzel vagy fejmozgással is lehet játszani. Találmányával az egyik legrangosabb amerikai innovációs versenyen is elindult, ahol végül a 15 ezer dolláros fődíjat is elnyerte.