Tajvani ösztöndíj egyetemistáknak: még két hétig pályázhattok

Még két hétig pályázhattok a Huayu nevű tajvai programra, amellyel 3-12 hónapon keresztül a mandarin nyelvet...

  • Eduline
Erre az ösztöndíjra azok jelentkezhetnek, akiknek biztos az angolnyelv-tudásuk, vagy beszélnek valamennyire kínaiul
Wikipedia

Még két hétig pályázhattok a Huayu nevű tajvai programra, amellyel 3-12 hónapon keresztül a mandarin nyelvet tanulhatjátok.

A programra egyetemi-főiskolai hallgatók jelentkezhetnek, akiknek biztos angoltudásra vagy némi kínainyelv-tudásra van szükségük. A jelentkezési határidő március 22., a képzések szeptemberben kezdődnek. Bővebb infót itt találtok.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások
@eduline.hu

Március 11-én ismét a Kossuth térre vonultak a kulturális szféra dolgozói. A tüntetésen egy egyetemi tanárként is dolgozó restaurátort kérdeztünk arról, mennyit keres, milyen munkát végez nap mint nap, és hogyan lehet ebből a fizetésből megélni Budapesten. #kkdsz #kulturalisdolgozok #restaurator #kultura #beremeles

♬ original sound - eduline.hu