Sokkot kapott az egyetemi hallgató, mikor meglátta, milyen szobát akartak rásózni

Majdnem elájult az az egyetemi hallgató, aki szobát akart bérelni Londonban.

  • Eduline
Wikipedia

A hirdetés szerint egy olyan lakótársat kerestek, aki szeret bulizni és nem folyton a szobájában ülne, főleg, mert a szoba igen szegényesen berendezett, egy ágy van benne. Havonta ezért 500 fontot kellett volna fizetnie, ám ebben az árban még nem voltak benne a számlák.

Alex Lomax ettől függetlenül gondolta, megnézi a lehetőségeket. De hamar ki is fordult a lakásból, a „szoba” ugyanis olyan volt, mint Harry Potteré. Ez is a lépcső alatt volt, a földre volt lelökve egy matrac és ennyi, a leendő lakónak a kabátok alatt kellett volna aludni.

I have literally just been shown a bed under the stairs for £500 a month. F you London! #nothanks #privetdrive!? pic.twitter.com/Rj73NUwz9S— Alex Lomax (@alex_lomax) 2015. szeptember 30.

Tegnap írtuk meg, hogy vannak olyan egyetemi hallgatók, akik havi 21 ezer fontért bérelnek lakást Londonban. Arról a képeket itt találjátok.

Hozzászólások

145 újonnan engedélyezett tankönyv kerül a kínálatba, augusztus végétől rendelhetnek belőlük az iskolák

Több mint 100 kiadvány tankönyvvé nyilvánítása zárult le sikeresen, így ezekkel is bővül az iskolák számára elérhető tankönyvkínálat. Az intézményeknek az áprilisi rendeléseiket sem kell módosítaniuk: az újonnan engedélyezett kiadványokat augusztus 24. és szeptember 15. között, pótrendelésben kérhetik – közölte Lannert Judit egy Facebook-bejegyzésben.