Rossz hírünk van: még éveket kell várni minden idők legsikeresebb filmjének folytatására

Jövőre sem készül el minden idők legnagyobb kasszasikere, az Avatar folytatása.

  • MTI

James Cameron rendező a Toronto Star című lapnak azt mondta, jelenleg négy Avatar-filmen dolgozik párhuzamosan, és az embereknek meg kell érteniük, hogy ez óriási vállalkozás.

A 2009-ben bemutatott sci-fi világszerte 2,8 millió dolláros bevételt termelt, ezzel minden idők legjövedelmezőbb filmje.

A folytatás az eredeti tervek szerint 2014-ben érkezett volna a mozikba, de azóta sem készült el. A 20th Century Fox legutóbb 2018. december 21-i bemutatót tervezett, de ez most már biztosan nem valósul meg.

Egyszerű, de szuper ötlettel rukkolt elő egy budapesti mozi, ezt sokan szeretni fogják
Hozzászólások
@eduline.hu

Március 11-én ismét a Kossuth térre vonultak a kulturális szféra dolgozói. A tüntetésen egy egyetemi tanárként is dolgozó restaurátort kérdeztünk arról, mennyit keres, milyen munkát végez nap mint nap, és hogyan lehet ebből a fizetésből megélni Budapesten. #kkdsz #kulturalisdolgozok #restaurator #kultura #beremeles

♬ original sound - eduline.hu