Ezeken a képeken röhög az internet: ilyen az egyetem 2014-ben

Ez már a szorgalmi időszak második-harmadik hete - olyan a képzés, amilyenre számítottatok? Összegyűjtöttük azokat a mémeket, amelyek többet mondanak minden szónál.

  • Eduline
A halogatást minden egyetemista ismeri
quickmeme.com
"Menj egyetemre - mondták", "Jó buli lesz - mondták"
Tumblr
Te is így szoktad?
humorsarok.com
Ez is egy nézőpont
szilvasbukta.com
Azok a reggelek...
memegenerator.net
Ha ezen nevettek, lehet, hogy tényleg lazítanotok kéne
mifil.hu
Ilyen is előfordul - az egyetem nem a középiskola
Quickmeme
"Fogalmam sincs róla, mit csinálok"
Klasszikus

 Tanulság?

pinterest.com

 Hogyan spórolhattok több tízezer forintot egyetemistaként? Tippeinket itt találjátok.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

Gáspár mindössze 15 éves, mégis a világ egyik legrangosabb AI-konferenciáján mutathatja be saját kutatását

Még csak most ballagott el az általános iskolából, de már tudományos kutatóként készül a mesterséges intelligencia egyik legfontosabb nemzetközi konferenciájára. A 15 éves kecskeméti Tóth-Pócs Gáspár saját, önállóan készített tanulmányát fogják bemutatni az AGI 2026 konferencián San Franciscóban, ahol a világ vezető AI-kutatói is előadnak.

„Több mint száz óra pluszmunkáért bruttó 17 ezer forint járt” – így érzékeltette a pedagógusok túlzott adminisztrációs terheit Müller Anna

A pedagógusok teljesítményértékelésének felfüggesztéséről szóló törvényjavaslat záróvitáját tartották kedden a parlamentben. Bár az előterjesztéshez egyetlen módosító javaslat sem érkezett, a vitában így is ütköztek az álláspontok. A kormánypárt továbbra amellett érvelt, hogy a felfüggesztéssel a túlzott adminisztrációs terhek szűnnek meg, az ellenzék az alternatíva hiányát hangsúlyozta.

Havi legalább félmilliós fizetésért nyílt pályázaton keresi a minisztérium azokat a vezetőket, akik levezénylik a kekvák megszüntetését

Felsőfokú végzettséget és többéves szakmai tapasztalatot vár el az Oktatási és Gyermekügyi Minisztérium azon a nyílt pályázaton, amelyet a modellváltó egyetemeket fenntartó alapítványok új kuratóriumi és felügyelőbizottsági tagjainak kiválasztására írt ki. A kiválasztott szakemberek egyik legfontosabb feladata lesz, hogy közreműködjenek az alapítványok megszüntetésében és az egyetemek új fenntartói struktúrára való átállásában.