Elaludt a könyvtárban, korunk népművészetét megragadta a pillanat

Lélekben mi is ez a lány vagyunk, de a nyakatekert póz miatt nem lehet nem nevetni a készült alkotásokon.

  • Eduline

A cyber bullying egy kényes esetéről van szó, ugyanis kit visz rá a lélek, hogy lefotózza egy kimerült hallgatótársát a könyvtárban? A fáradt vizsgázóval mély empátiát érezve is azonban teljesen világos, hogy a fotóból alkotott új képek már nem a személyéről szólnak, hanem a zseniális alvópóznak, az alkotások az emberi kreativitás és mintázatfelismerő képesség csodája is egyeben.

Girl Falls Asleep At Uni, And The Internet's Response Is Wilder Than Her Dreams

Girl Falls Asleep At Uni, And The Internet's Response Is Wilder Than Her Dreams - 9GAG has the best funny pics, gifs, videos, gaming, anime, manga, movie, tv, cosplay, sport, food, memes, cute, fail, wtf photos on the internet!

Szegeden is nagy divat volt az órán vagy az egyetemi könyvtárban fotózott fáradt hallgatók posztolása, bár az sokkal öncélúbb volt, mint a fenti alkotások.

Ezeken a fotókon röhög az internet: így alszanak az egyetemisták

Mi történik, ha nem pihenitek ki magatokat a hétvégén, és az egyetemi előadásokon pótoljátok be az alvást?

Hozzászólások

Alapítványi vagy egyházi iskolákba kényszerülnek a „feketelistázott” tanárok: a tankerületek indoklás nélkül utasítják el azokat, akik a státusztörvény miatt mondtak fel

Már az órarendje is elkészült egy matematika-fizika-kémia szakos tanárnak, az iskola számított rá, a tankerület azonban végül megvétózta a felvételét. A Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete (PDSZ) szerint nem egyedi esetről van szó: továbbra is falakba ütköznek azok a pedagógusok, akik 2023-ban a státusztörvény miatt hagyták el a közoktatást, majd később visszatérnének. A szakszervezet szerint informális „feketelista” működik a tankerületek között, a Klebelsberg Központ ugyanakkor többször is tagadta ennek létezését.

Egy lépéssel közelebb az Erasmus és a Horizont-programokhoz: benyújtották a kekva-rendszer átalakítását célzó törvényjavaslatot

Újabb lépést tett a kormány annak érdekében, hogy a magyar egyetemek visszakerüljenek az Erasmus+ és a Horizont Európa programokba. A kedden benyújtott törvényjavaslat megszüntetné a jelenlegi formájában működő alapítványi fenntartói rendszert, és a kabinet szerint megnyithatja az utat a több mint 2 milliárd eurónyi uniós felsőoktatási forrás előtt.

Magyar Péter az MCC vezetőinek üzent: ne költsék el az alapítvány vagyonát a következő pár hónapban

Orbán Balázs és Szalai Zoltán az MCC diplomaosztóján is megragadta az alkalmat, hogy az intézményt ért támadásokról és a rá váró nehéz időszakról beszéljen. Ugyanazon a napon Magyar Péter a kormány sajtótájékoztatójáról üzent nekik: azt kérte az MCC-t fenntartó alapítvány vezetőitől, hogy a kezelésükben lévő vagyon szeptemberig maradjon a helyén, és ne hozzanak olyan döntéseket, amelyek csökkenthetik annak értékét.