Junior Prima díjat kapott az ELTE média mesterszakos hallgatója

Berecz Péter a tanulmányai mellett az ATV-nél dolgozik.

  • Székács Linda

Junior Prima díjat kapott az ELTE BTK Kommunikáció- és médiatudomány mesterszakos hallgatója, Berecz Péter, aki a tanulmányai mellett az ATV heti napló műsorának riportereként dolgozik. A nettó kétmillió forintos pénzjutalommal járó díjakat október 25-én, szerdán adták át.

"Laudációjában kiemelték a komoly, hozzáértő hangvételt" - írják az egyetem honlapján.

 

Gratulálunk a Junior Prima díjhoz Berecz Péternek, az ELTE MÉDIA hallgatójának! A rangos elismerést tíz kategóriában...

Posted by ELTE Bölcsészettudományi Kar on Thursday, October 26, 2023

A Junior Prima díjat a kiemelkedő teljesítményt nyújtó harminc év alatti fiataloknak ítélik oda 2007 óta a Prima Primissima díj életre hívói, a sajtó kategória viszont csak 2014 óta létezik. Idén a magyar ismeretterjesztés és média kategóriában összesen hat fő kapta meg, Berecz Péter mellett Csóti Rebeka (24.hu), Holló Bettina (Index), Kisbali Bence (Tarján Rádió), Kövesy Károly (Portfolio), valamint Lengyel Emese (Mediaworks).

 

 

Hozzászólások

Már most 33 fokos sok tanterem, a szabályozás a hideget kezeli, a hőséget nem

Még mintegy három hét van hátra a 2025/2026-os tanévből, de már most sok iskolában 30-33 fokos tantermekben írják az utolsó témazárókat a diákok. A szellőztetés, a sötétítő, és a kereszthuzat a helyzeten nem sokat segít, klíma a visszajelzések alapján csak kevés helyen van. Ráadásul jogszabályok nem foglalkoznak azzal, hogy legfeljebb hány fok lehet a tanteremben.