Hány pontot szereznél a matekérettségin? Előkészítőnk első része

Készüljetek velünk a matekérettségire: előkészítőnk első részében néhány igazán "népszerű" feladattípussal...

  • Eduline
Kattintsatok ide a videó elindításához

Készüljetek velünk a matekérettségire: előkészítőnk első részében néhány igazán "népszerű" feladattípussal találkozhattok, egy törtes és egy logaritmusos egyenlet után számtani sorozatok jönnek, majd egy kis ízelítő függvényekből és kombinatorikából.

Három összetett érettségi feladat, amelyek megoldása közben átismételhettek sok fontos ismeretet, ráadásul remek tippeket kaphattok ahhoz, hogyan lehet nekiállni egy feladat megoldásának akkor, ha sejtelmetek sincs, mit kellene vele kezdeni. Nézzétek végig a videót, ne adjátok fel mindjárt az első feladatnál, különben soha nem tudjátok meg, milyen sokat profitálhattok néhány ilyen példa megoldásából. Érettségi-előkészítőnk az első részét a képre vagy ide kattintva érhetitek el.

A videó a 2013-as májusi érettségi időszak végéig elérhető.

Hozzászólások
@eduline.hu Évek óta, kitartóan kezdik minden szerdájukat egy közeli gyalogosátkelőn és emelik magasba a transzparenseket azok a pedagógusok, szülők, diákok és civilek, akik szerint a őket érintő társadalmi ügyekben nem történik változás – vagy legalábbis nem elég gyorsan. A legtöbben az oktatás lehetetlen helyzetét emelik ki. #zebraszerda #magyaroktatas #pedagogusok #kozoktatas ♬ original sound - eduline.hu