Focizás közben összeesett és meghalt egy 11 éves fiú Békésben

A gyerek a saját házuk udvarán játszott, amikor megtörtént a baj.

Hangai József mentőtiszt, az Országos Mentőszolgálat regionális kommunikációs munkatársa a beol.hu-nak azt mondta, hogy a diszpécser telefonos segítségével a helyszínen lévő felnőttek megkezdték azonnal az újraélesztést, amit a mentősök emelt szinten folytattak tovább.

Hosszú ideig küzdöttek a kiskamasz életéért, de már nem tudtak rajta segíteni.

Az Eduline-on is beszámoltunk arról, hogy korábban egy 17 éves focista lány esett össze meccs közben, akit a pályán sikerült is újraéleszteni, de néhány nap múlva a kórházban meghalt.

 

 

Hozzászólások

„27 év civil szervezeti munkáját ismerte el most a kormány” – L. Ritók Nóra is állami kitüntetést kapott

A Magyar Érdemrend tisztikeresztjével tüntették ki L. Ritók Nórát, az Igazgyöngy Alapítvány alapítóját, aki korábban maga is visszaadta állami kitüntetését. Most viszont a díjazottak névsorát látva úgy érzi, „helyére kerülnek itt is a dolgok”, az elismerést pedig az Igazgyöngy Alapítvány 27 éves civil munkája fontos mérföldkövének tartja.

Új vezetői tisztség jön létre az Oktatási Hivatalban: több adat és hatásvizsgálat alapozhatja meg a döntéseket

Az intézményfejlesztési elnökhelyettes többek között az Oktatási Hivatal digitális megújulásáért, az adatvezérelt működés fejlesztéséért és a mesterséges intelligencián alapuló megoldások koordinálásáért felel majd. Az új vezető a köznevelési és felsőoktatási elemzésekre is hatással lehet: hatásvizsgálatokat és adatfeldolgozásokat kezdeményezhet.