Egy ingyenes app, amivel könnyebb lesz a szervezés tervezés

Az egyetem és az iskola már lassan egy hónapja elindult, a legtöbb diáknak ilyenkor mér fix napi és heti rutinja van, azonban nem mindenki ilyen szerencsés. Ha ti is nehezen szervezitek meg a hétköznapjaitokat, ez az ingyenes app sokat segíthet.

  • Eduline

Észben tartani, átgondolni, megtervezni - ezek a dolgok nem mindenkinek mennek könnyen a hétköznapokban. Főleg, ha egy zh-ra való felkészülés vagy beadandó a tét, nem mindegy, mennyire sikerül összehangolnotok a teendőiteket. Sőt az sem mindegy, hogy a sok teendő mellett mikor lesz időtök egy kicsit kikapcsolódni.

Az Any.do appal rendszerezhetitek a fontos tennivalóitokat, sőt még emlékeztetőt is küld nektek, ha szeretnétek az aktívabb menedzselést. A szinkronizálás miatt a feladatokat lehetőségetek van összefűzni a naptárokkal, bármilyen listával, tervezettel. Sőt, ha éppen a nagybevásárlás menne ki a fejetekből, attól sem kell tartanotok - az ilyen listákat is vezethetitek az appban.

Androidra itt tölthetitek le, iOS-re pedig innen.

Hozzászólások

A garantált bérminimum szintjére emelnék a doktoranduszok ösztöndíját – nyílt levelet írtak a kormánynak a PhD-hallgatók

A mindenkori garantált bérminimum szintjére emelnék a doktoranduszi ösztöndíjat egy újonnan alakult, alulról szerveződő doktoranduszcsoport tagjai. Nyílt levelükben azt követelik, hogy a jelenleg havi 140 ezer forintos alapösztöndíj helyett minden PhD-hallgató legalább havi bruttó 373 200 forint támogatást kapjon.

Lovász László: „Attól félek, hogy a gyerekek életét tönkreteszi, hogy folyamatosan felvételire készülnek”

A magyar oktatás egyik legnagyobb problémájának azt tartja Lovász László matematikus, a Magyar Tudományos Akadémia korábbi elnöke, hogy a gyerekeknek egyre korábban kell versenybe szállniuk a jobb iskolákért. Szerinte a jelenlegi rendszer túl nagy nyomást helyez a diákokra, miközben a legtöbb tehetség ilyen fiatal korban még nem mérhető fel.

A gyerek nem vezethet autót – Hogyan válik a szabadság valódi felelősséggé az iskolában?

A magyar közélet egyik visszatérő problémája, hogy a vitákban hajlamosak vagyunk a másik oldalt nem egyszerűen ellenfélnek, hanem ellenségnek tekinteni. Ez a gondolkodásmód lassan átitatja az oktatásról, a közéletről és a közintézményekről szóló beszélgetéseket is. Pedig a demokrácia lényege éppen az, hogy az egyet nem értés nem zárja ki az együttműködést. A magyar társadalom polgárosodása történelmi léptékben még mindig folyamatban van. A szabadság, az autonómia és a felelősség viszonya sokszor nem stabil kulturális tapasztalat, hanem tanulási folyamat. Ez az oktatásban különösen jól látszik.