Külföldi diákokat üldöznek Budapesten: egyetemi horror a filmvásznon

Nem biztos, hogy ez a legjobb reklám a külföldi hallgatókra pályázó magyar egyetemeknek, főiskoláknak: megjelent a...

  • Eduline

Nem biztos, hogy ez a legjobb reklám a külföldi hallgatókra pályázó magyar egyetemeknek, főiskoláknak: megjelent a Bloody Night című horrorfilm második trailere, amelyet egy bolgár származású török rendező készített Budapesten. A történet a magyar fővárosba érkező külföldi diákokról szól, akiket egy őrült üldöz, a trailer első mondata: "négy diák egyedül Budapesten" - írja a hvg.hu. A trailert itt nézhetitek meg.

A rendező egyébként korábban a Debreceni Egyetemen hallgatott angol irodalmat, és maga is szerepel a filmben. Két évvel ezelőtt is forgatott már Magyarországon az imdb.com filmes portál szerint.

Hozzászólások

Pukli István nyílt levele Lannert Juditnak: Az iskola nem parlament

A Teleki Blanka Gimnázium egykori igazgatója, a Tanítanék Mozgalom vezéralakja még a 2016-os diáktüntetések idején vált ismertté. Később otthagyta az oktatást, jelenleg Dániában él. Most pedig nyílt levelet írt Lannert Judit oktatási miniszternek, amit teljes egészében közlünk.