Fontos tudnivalót közölt az OH az érettségik betekintésével kapcsolatban

Május 31-én nézhetik meg a kijavított vizsgalapjukat azok, akik kormányhivatalban jelentkeztek érettségire.

  • Eduline

Ha megyei vagy fővárosi kormányhivatalokban érettségire jelentkezett - ők, akik már nem rendelkeznek tanulói jogviszonnyal középfokú intézménben - május 31-én tekinthetik meg az íársbeli vizsgalapjukat.

Ehhez fel kell menni az Oktatási Hivatal honlapjára, ahol ki kell választani azt a kormányhivatalt, amelyiknél jelentkeztetek.

Ezután automatikusan letölt egy excel dokumentumot, ebben pedig szerepel az iskola neve, ahol vizsgát tettél, és az ennek megfelelő betekintés helyszíne is.

Érettségi 2016 megoldások

Középszintű infó hivatalos megoldókulcsa

A földrajz hivatalos megoldásai

Megjelent a középszintű német megoldása is

Az angol érettségi hivatalos emelt és középszintű megoldásai

A hivatalos töriérettségi megoldásai

A töri emelt hivatalos megoldásai

A matekérettségi középszint hivatalos megoldókulcsa

Az emelt matek hivatalos megoldásai

A középszintű magyar hivatalos megoldása

Az emelt magyar hivatalos megoldása

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

Lannert Judit: „Attól, hogy 18 évre emeljük a tankötelezettséget, még nem biztos, hogy lesz végzettsége a gyereknek”

Radics Béla többek között arról kérdezte Lannert Judit leendő oktatási minisztert a meghallgatásán, mi lesz a hároméves szakképzéssel, ha 18 évre emeli a Tisza a tankötelezettséget. Egy 2022-es kutatás szerint azonban a tankötelezettség 16 évre csökkentésével többek között a diákok esélye a lemorzsolódásra 70 százalékkal emelkedett.