Napi agytorna: nektek mennyire megy a geometria?

Lássuk, mennyit nyernétek, ha a Legyen ön is milliomos kérdései között csak geometriai feladványok lennének. Most tesztelhetitek magatokat.

  • Eduline

A feladatot a LearningApps osztotta meg. Szerencsére, ha hibáztok nem veszítetek életet, akármennyiszer újrakezdhetitek a játékot.

Tudtok válaszolni a következő kérdésekre?

Nektek mennyi idő alatt sikerül megoldani a következő feladványt? Ha jók vagytok matekból vagy csak egyszerűen remek logikával vagytok megáldva, ez a kérdés sem jelenthet gondot. Teszteljétek magatokat.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások
@eduline.hu Évek óta, kitartóan kezdik minden szerdájukat egy közeli gyalogosátkelőn és emelik magasba a transzparenseket azok a pedagógusok, szülők, diákok és civilek, akik szerint a őket érintő társadalmi ügyekben nem történik változás – vagy legalábbis nem elég gyorsan. A legtöbben az oktatás lehetetlen helyzetét emelik ki. #zebraszerda #magyaroktatas #pedagogusok #kozoktatas ♬ original sound - eduline.hu