Egybe, külön vagy kötőjellel - hogyan írjuk helyesen?

A magyar helyesírás egyik legnehezebb része, hogy melyik szavakat írjuk egybe, külön vagy éppenséggel kötőjellel. Hoztunk nektek ezzel kapcsolatban egy nagyon nehéz kvízt.

Hozzászólások