Szexuálisan zaklatta a 15 éves lányt, a nevelőapa bosszúból elgázolta a férfit Vácon

Az elütött férfit tűzoltók szabadították ki, és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy mentőhelikopterrel szállították kórházba.

Az RTL Híradójának információi szerint a férfi meg akarta erőszakolni a sofőr 15 éves nevelt lányát, aki emiatt bosszúból ütötte el Vácon. A sofőr ezután kiszállt a kocsiból, majd megfenyegette, megrugdosta a férfit, aki beszorult az autó alá. A nevelőapa még akkor is feldúlt volt, mikor a tűzoltók és a mentők megérkeztek.

A tűzoltók ezután kiszabadították a jármű alól a férfit, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy mentőhelikopterrel vitték kórházba.

A nevelőapa emberölés-, míg az elütött férfi szexuális erőszak kísérletéért felelhet.

 

 

Hozzászólások

Ingyenes próbaérettségi 2026: az összes feladatlap és megoldókulcs egy helyen

Február 14-én több száz diák írta meg a Studium Generale próbaérettségijét az ország több pontján. A diákok matekból, történelemből és pénzügyi-számvitel ügyintézésből mérettethették meg magukat közép- és emelt szinten is az éles érettségi vizsgához hasonló szituációban. Mutatjuk a feladatlapokat és a megoldókulcsokat, ha lemaradtatok a próbavizsgáról, de otthon tesztelnétek a tudásotokat.