A tanár, aki rajzfilmhősökkel készít közös fotókat

Samuel MB, aki színész, művész és tanár is, imádja a Disney-filmeket.

  • Eduline

A spanyol tanár, Samuel MB rajong a rajzfilmekért és ügyesen kezeli a Photoshopot, így az az ötlete támadt, hogy közös képeket készít kedvenceivel – olvasható a Queerty oldalán.

Az elmúlt néhány hónapban azzal töltötte idejét, hogy képeket készített arról, ahogyan kedvenc Disney-szereplőivel lóg.

"Gyerekkoromban rajongtam a Roger nyúl a pácban című filmért. Tetszett az animáció és az élőszereplés kombinációja. Évekkel később megtanultam használni a Photoshopot, és most szeretek fotókat készíteni a rajzfilmek és a való élet kombinálásával" - mondta Samuel.

Irodalmi teszt: igaz vagy hamis az állítás?

Az összes állításról tudjátok, hogy igaz vagy hamis? Lássuk!

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

Hozzászólások

Megvannak az érettségi hivatalos eredményei: magyarból romlottak, töriből javultak az átlagok

Könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek – nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei. Magyarból középszinten több mint három százalékponttal csökkent az országos átlag, történelemből viszont csaknem ugyanennyivel nőtt. Matekból és angolból alig változtak az eredmények 2025-höz képest, emelt szinten pedig több tárgynál éppen ellentétes trend rajzolódott ki.

„Olyan emberekre van szükség, akik egy kicsit másképp ketyegnek tanárként”

Az a kérdés, hogy milyen tanárokra van szükség az iskolákban, első látásra egyszerűnek tűnik. A legtöbben azt válaszolnák: jól képzett, elkötelezett, a tantárgyukat szerető pedagógusokra. Mindez természetesen igaz. Mégis, ha végignézünk azokon az iskolákon, amelyek hosszabb időn keresztül képesek voltak valódi változást létrehozni, azt látjuk, hogy valami más is közös bennük. Vélemény.

Elkészült a jelentés a tankerületi rendszer átvilágításáról: Lannert Judit szerint „a bürokrácia nőtt, az intézmények mozgástere szűkült”

Nem tette hatékonyabbá a köznevelési rendszert a központosítás, sőt tovább mélyültek a pedagógushiányból, az alulfinanszírozottságból és a túlzott adminisztrációból fakadó problémák – Lannert Judit szerint ez az egyik legfontosabb megállapítása annak az átfogó átvilágításnak, amely a Klebelsberg Központ és a tankerületi rendszer működéséről készült. A jelentést a kormány elfogadta, és ennek alapján döntött a köznevelés irányításának átalakításáról.